اقدام پژوهی درمان اختلال در املانویسی

مطالب دیگر:
🔍دانلود مقاله آشنایی و شناخت نكات و امور مرتبط با مهندسی ترابری و مسائل آن🔍دانلود پروژه شناخت فضای شهری-حد فاصل چهار راه آزاد شهر تا چهار راه میلاد (شهر مشهد)🔍دانلود تحقیق آلودگی و نقش جمعیت و منابع🔍پاورپوینت زندگینامه و آثار طراح برج میلاد محمدرضا حافظی🔍پاورپوینت زندگینامه و آثار نیکلای مارکف🔍پاورپوینت زندگینامه و آثار سیروس باور🔍پاورپوینت زندگینامه و آثار حسین شیخ زین الدین🔍پاورپوینت زندگینامه و آثار کامرون سینکلر🔍پاورپوینت زندگینامه و آثار علی‌اکبر صارمی🔍پاورپوینت زندگینامه و آثار داراب دیبا🔍پاورپوینت زندگینامه و آثار محسن فروغی🔍پاورپوینت زندگینامه و آثار حیدر قلی خان غیایی شاملو🔍پاورپوینت زندگینامه و آثار فرهاد احمدی🔍پاورپوینت زندگینامه و آثار بهروز احمدی🔍پاورپوینت زندگینامه و آثار محمدامین میرفندرسکی🔍پاورپوینت زندگینامه و آثار اولین معمار تحصیل کرده ایرانی - میرزا مهدی خان شقاقی🔍پاورپوینت زندگینامه و آثار توماس هیترویک🔍پاورپوینت زندگینامه و فعالیت های کریم رشید🔍نقش اجرای سیستم مدیریت منابع انسانی در ارزشیابی عملكرد كاركنان كارخانه سهامی (عام) لبنیات پاستوریزه پاك🔍دانلود پژوهش عدالت و امنیت فراگیر حضرت مهدی (عج) در گستره جهان

دانلود اقدام پژوهی با چه را هکارهایی و چگونه توانستم اختلال در املا نویسی مینا را درمان کنم؟

اقدام پژوهی حاضر شامل کلیه موارد مورد نیاز و فاکتورهای لازم در چارت مورد قبول آموزش و پرورش میباشد. این اقدام پژوهی کامل و شامل کلیه بخش های مورد نیاز در بخشنامه شیوه نامه معلم پژوهنده میباشد.

فرمت فایل: ورد قابل ویرایش

تعداد صفحات: 29

فهرست مطالب

چکیده

مقدمه

انواع اشتباهات دیکته نویسی :

اقدامات لازم برای ترمیم و درمان نارسا نویسی :

درمان وارونه نویسی و قرینه نویسی

اهمیت و ضرورت بیان مسأله

وضعیت مطلوب

توصیف وضعیت موجود

گردآوری اطلاعات و شواهد (1)

تجزیه و تحلیل داده‌ها

انتخاب راه حل جدید به صورت موقت

راه حل پیشنهادی ( رد یا قبول )

گردآوری شواهد (2)

ارزشیابی تأثیر اقدام جدید و تعیین اعتبار آن

پیشنهادات

منابع و مأخذ

چکیده

در این پژوهش در مورد بهبود مشکل درس دیکته نویسی دانش‌آموزی به نام مینا که در پایه اول مشغول به تحصیل است ، می باشد. با بررسی علل و علائم ضعف دیکته‌نویسی در دانش‌آموز متوجه شدم مشکل دانش‌آموز ناشی از حساسیت بیش فعالی و عدم تمرکز حواس و دیر آموزی و بی‌دقتی او می‌باشد. راه کارهایی جهت بهبودی و درمان این مشکل ارائه کردم که با اجرای این راه کارها تأثیر زیادی در بهبود دیکته دانش‌آموز مشاهده نمودم ومتوجه شدم که کارهای انجام گرفته توانسته است تا حدود زیادی ازتکرار اشتباهات مکرر وی دردیکته و سایر درسها جلو گیری داشته باشد به طوری که : خود دانش‌آموز، خانواده، معلم و همکاران در مدرسه از بهبود مشکل دیکته نویسی دانش‌آموز ابراز خرسندی نمودند .

در این زمینه جهت برخورد با مشکلات دیکته نویسی دانش‌آموزان پیشنهاداتی ارائه شده است.

لازم به توضیح است که این دانش آموز رادر تاریخ .. فروردین ماه ... در حالی که اصلا هیچ یک از مطالب درسی را یاد نگرفته بود، با دنیایی از بی قراری و پرخاشگری به خانه ی من آوردند و من با لطف خداوند، همکاری بی دریغ والدین و خود دانش آموز توانستم تنها در مدت 45 روز سال او ل ابتدایی را به او بیاموزم.

این دانش آموز به لطف خداوند امسال مشکلاتش بسیار کم شده است، با دوستان و سایر همکلاسی هایش ارتباط برقرار می کند . مفاهیم و مطالب درسی را بهتر می آموزد و می توانم بگویم یکی از موفق ترین عرصه های کاری من در طول سنوات خدمتم همین کار و آموزش این دانش آموز بوده است