اقدام پژوهی پایه پنجم، احترام به همدیگر و روابط مرسوم اجتماعی

مطالب دیگر:
📌گزارش كارآموزي در یک شركت خدماتي فنی و مهندسی📌گزارش کارآموزی شرح فرآیند تولید نیرو در شرکت پتروشیمی📌گزارش کارآموزی در موسسه توانبخشی📌گزارش کارآموزی در کارگاه ذوب فلزات مدرن📌پاورپوینت ويژگی های کانسارها📌پاورپوینت هماهنگی پردازه ها (Process Synchronization)📌گزارش کارآموزی در یک شرکت ساختمانی📌گزارش کارآموزی تولید بیسکویت و آدامس در شرکت پارس مینو📌تحقیق تولید آجر به روش نیمه اتوماتیک📌گزارش کارآموزی در دفتر ساختمانی📌گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر با موضوع ساخت پورتال با استفاده از نرم افزار شیرپوینت (SharePoint)📌گزارش کارآموزی حسابداری مالی در شرکت سداد ماشین📌گزارش کارآموزی رشته راه و ساختمان مطالعه پرونده بطرفیت در مركز امور مشاوران حقوقي وكلاء و كارشناسان📌گزارش کارآموزی حسابدرای در شرکت هما📌گزارش کارآموزی آشنايي با امور گرافيك و چاپ در یک دفتر تبلیغاتی📌گزارش کارآموزی در ايران‌ خودرو📌گزارش کارآموزی گیاه پرشکی با موضوع آفات و بيماري گياهان- نگهداري فضاي سبز در پارک جمشیدیه📌کارآموزی کامپیوتر در ليزينگ خودرو📌گزارش کارآموزی در شرکت بین المللی توسعه مهندسی پارس جنوبی (پیدکو) در عسلویه📌گزارش کارآموزی رشته عمران احداث مجموعه مسکونی 102 واحدی

دانلود اقدام پژوهی چگونه خصلت نیکوی احترام به شخصیت همدیگر و روابط مرسوم اجتماعی را در دانش آموزان پایه پنجم نهادینه کنم؟

اقدام پژوهی حاضر شامل کلیه موارد مورد نیاز و فاکتورهای لازم در چارت مورد قبول آموزش و پرورش میباشد. این اقدام پژوهی کامل و شامل کلیه بخش های مورد نیاز در بخشنامه شیوه نامه معلم پژوهنده میباشد.

فرمت فایل: ورد قابل ویرایش

تعداد صفحات: 29

فهرست مطالب

چکیده

مقدمه

توصیف وضعیت موجود

شواهد1( گردآوری اطلاعات )

مصاحبه بامعاونت مجتمع

معلمان

دانش آموزان

مهارت هاي اجتماعي

ارتباط جتماعی :

ناسازگاری :

ناسازگاری کلامی :

روابط اجتماعی :

سازگاری اجتماعی :

پیشینه تحقیق

یافته های علمی

ارتباط جتماعی :

مهارت های اجتماعی :

اهداف اجتماعی شدن

مهارت های اجتماعی در تقویت روابط مدرسه

تجزیه وتحلیل داده ها

انتخاب راه حل و پیشنهادات و گردآوری شواهد2

منابع

چکیده

از آغاز سال که دراين مدرسه مشغول تدريس شدم به مرور رفتارهايى را در دانش اموزان مي ديدم كه برايم بسيار نا خوشايند بودرفتارهايي مثل : دعواهای بیهوده – ناسزا گفتن به یکدیگر-تهدید کردن یکدیگربه دعوا ، صداکردن یکدیگر با صفات ناپسندوعدم کمک به یکدیگر و...

در پایان از روشهای زیر استفاده کردم که بسیار مفید واقع شد :

1- روش گروه درمانی (مراجع محوری)راجرز

2-حضور مديريت مجتمع وصحبت درمورد مهارتهاي اجتماعي وارتباط دانش آموزان باهم در مدرسه ودر اجتماع

3- معاونت مدرسه وآموزگاران محترم در شیوه برخوردشان با دانش آموزان وهمچنین آموزگاران در روش تدریسشان تغییرات لازم را اعمال کنند.

4-خانواده درماني نيز يكي از راه هاي تقويت وآموزش مهارت هاي اجتماعي مي باشد.

با توجه به اطلاعات گردآوري شده ومشاهده وضعيت دانش آموزان در مدرسه بهترين راه حلي كه مي توانست به من كمك كند تا مشكلات را برطرف كنم روش گروه درماني(مراجع محوري) راجرز بود،بنابراين اين راه حل را انتخاب كردم.